Współpraca i kontakt

Dzień dobry,

szydełkowanie to moja pasja, którą potrafię zarazić innych... 

  • Testowanie i recenzowanie produktów:

Kto lepiej przetestuje produkty i (co najważniejsze) napisze szczerą opinię na ich temat? Oczywiście pasjonat! Zatem jeżeli prowadzą Państwo produkcję, hurtownię, dystrybucję bądź pasmanterię, potrzebują Państwo szczerej opinii, rozpowszechnienia nowego produktu lub innego spojrzenia na daną rzecz, to potrzebują Państwo także mojej osoby. 

Miałam przyjemność współpracy z Panią Karoliną - właścicielką sklepu Liloppi.


  • Testowanie schematów szydełkowych:

Projektujesz szydełkowe schematy? Potrzebujesz "świeżego" spojrzenia na ewentualne błędy językowe czy stylistyczne? A może szukasz osoby, która na podstawie Twojego schematu wykona projekt i upewni Cię w tym, że Twój schemat jest idealny? Oto jestem! Gotowa i pełna zapału, aby Ci pomóc.

Współpracuję z Zabbez - holenderski projektant szydełkowych laleczek - jest to współpraca stała, to znaczy, że testuję kolejne, nowe, jeszcze nie opublikowane schematy.

  • Opowiadanie o mojej pasji:

A może szukasz pomysłu na artykuł na swoją stronę, może chcesz rozpropagować rękodzieło u siebie? Jestem zwykłą dziewczyną z niezwykłą historią i ogromną pasjonatką, także na pewno zainteresuję Ciebie i Twoich Czytelników moją osobą.

Udzieliłam wywiadu na łamach portalu Rodzicielnik.
Zostałam zaproszona do programu "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o mojej pasji.


  • Moje osiągnięcia i wyróżnienia:
12.2016 - jesienny komplecik - główna wygrana w konkursie "Jak tu nie kochać jesieni" organizowanym przez Szkołaszydełkowania. 

05.2017 - passiflora - wyróżnienie w konkursie "Majowy ogród" organizowanym przez Szuflada.

10.2017 - jesienne owoce w misce - 3 miejsce w konkursie "Barwy jesieni" organizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 3 im. Kubusia Puchatka

  • Zastrzegam sobie

możliwości do przyjęcia bądź odrzucenia ofert współpracy. Oferty muszą być związane z tematyką bloga oraz nawiązywać do moich pasji, abym mogła się na dany temat wypowiedzieć.

  • Kontakt

ze mną można nawiązać na wiele sposobów:

1) Telefoniczny: +48 692 391 023 ;
2) E-mailowy: szydelkowecudasie@gmail.com ;
3) Poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na blogu 
4) Listownie na adres: Iwona Janiak, ul. Obwodowa 26/B4, 84-240 Reda.

Z poważaniem, Iwona Janiak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię oraz poświęcony czas i oczywiście zapraszam ponownie :) Anonimowych Czytelników zachęcam do podania chociaż swojego imienia, inicjałów, pseudonimu, żebym chociaż po części wiedziała komu odpowiadam :)

Follow Us @szydelkowecudasie_iwonitki

@szydelkowecudasie_diy