17 maja 2020

Mini kwiaty

Kiedy skończyłam robić Corę zastanawiałam się, co będzie następne? I wtedy dostałam wiadomość, której brzmiała mniej więcej tak:
"Iwona, są kolejne testy - będą Ci się podobać."
I to był moment, kiedy po raz kolejny przekonałam się, że Zabbez nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać...
Wzór płatny od Zabbez można zakupić na Raverly bądź Etsy
Włóczka: Alize Bella
Szydełko: Clover Amour rozm. 2.0
Wysokość kwiatków to około 8cm

Mini kwiaty

Kiedy zobaczyłam te maleństwa praca zapaliła mi się w rękach. Chciałam jak najszybciej zobaczyć efekt końcowy. Był to czas, kiedy dość mocno wkręciłam się w pewien serial.
Tylko jeden odcinek dziennie!
Powtarzałam sobie jak mantrę. I to mi się udawało, aż do...
Takie kwitnące, malutkie i świeże kwiaty wyrosły w moim szydełkowym ogródku, czyż nie są cudne?
Wyobraźcie sobie, jest wieczór, cisza i spokój. Nikt ani nic nie jest w stanie zepsuć tych chwil. Biorę szydełko do ręki, oglądam początek, później leci muzyka początkowa, podczas której, zrelaksowana już zaczynam dziergać mini kwiatki...
Każdy Mini Kwiatek ma starszego opiekuna - mają się od kogo uczyć jak podbijać świat :)
Nagle:

  • koniec odcinka 
Jak to, już? 
myślę sobie pełna emocji, że przecież nie mogli tak go zakończyć!
  • jeszcze jeden rządek 
Skądś to znacie, prawda?
I wtedy nadchodzi TA chwila, która miażdży moje postanowienie. Poddaję się dalszej ciekawości i chęci pracy. Kolejne 40 minut przede mną.
Każdy Mini Kwiat ma listek z tyłu. Każdy listek jest inny i pięknie komponuje się z całością.
No przecież wstanę! 
I w ten sposób powstały trzy urocze kwiatuszki, które powiększyły moją kolekcję. 
Tu na zdjęciu pięknie widać, jaka jest różnica w wielkości pomiędzy kwiatami. Jaskier Ronan i Orchidea Ollie są największymi i najstarszymi kwiecistymi przyjaciółmi. Później zakwitła Piwonia Pam z serii małych kwiecistych przyjaciół. Najmniejsze i takie do schrupania są mini piwonia Patty, mini Jaskier Ron i mini Orchidea Lola.

Co o mini kwiatach pisze Zabbez?

Mini Peony Patty, Ranunculus Ron and Orchid Lola are cute mini Flower Friends. They are small enough to quickly crochet, attach to almost everything and super fun to gift. Hang them on a keychain, a necklace, on your bag or gift them to your friends. Every mini Flower Friend is colorful and fun and they will surely make you happy.
(Mini piwonia Patty, Jaskier Ron i Orchidea Lola  to ślicznie mini kwiatki. Są na tyle małe, że można je szybko wykonać i pasują niemal do wszystkiego. Można użyć ich jako breloczek, naszyjnik, zawieszka. Mogą być też świetnym prezentem. Każdy mini kwiat jest kolorowy i zabawny. Na pewno uszczęśliwią każdego)
A może Mini bukiecik?
No cóż, następnego dnia ze snu wyrwał mnie dźwięk budzika. Wyglądałam jak zombie i nie ogarniałam rzeczywistości. Nadszedł jednak kolejny wieczór, a z nim powtórka z rozrywki...

4 komentarzy

  1. Te bąble są urocze ponad wszelką miarę! :D Szczęściara z Ciebie, że masz okazję testować takie cuda! A my mamy szczęście, że możemy je u Ciebie oglądać :)

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że tu jesteś! Mam nadzieję, że Ci się podoba ;) Daj znać w komentarzu :) Anonimie, proszę o imię!