Poznaj mnie

Witaj,

zanim opowiem Ci o sobie, powiem Ci najpierw coś o Tobie...

Jesteś tutaj nie bez powodu. Każdy kto tu zagląda jest kimś wyjątkowym, a wiesz dlaczego? Bo pragnie nacieszyć oko ciekawymi inspiracjami, szuka dobrych gatunkowo produktów i nie chce stracić swojego czasu. Dlatego cieszę się, że tu jesteś!

Szydełkowanie - coś, do czego doszłam zupełnie sama. Zaczęłam w roku 2013. Kiedy zaszłam w ciążę przez głowę przebiegła mi taka myśl: "chciałabym stworzyć dla mojego Dziecka coś wyjątkowego". Tak to się zaczęło. Początki nie były łatwe... Nie miałam zupełnie pojęcia o włóczkach, szydełkach i splotach. Teraz już wiem, od czego bym zaczęła... Szydełkowanie nie jest jedynie umiejętnością, jest talentem. Moja Babcia go posiadała. Niestety nie zdążyłam jej poznać, a bardzo tego żałuję, bo wiem, że byłaby dla mnie cudownym nauczycielem. Czuję jednak, że "żyje w moich rękach" i dzięki temu tworzę, pielęgnuję talent i powoli poznaję kolejne rękodzielnicze techniki.

Dziergam z wysoko gatunkowych włóczek z przewagą włókien naturalnych, co przekłada się na jakość, ale i na ceny produktów. Także (moja mała podpowiedź) jeżeli znajdziesz gdzieś prawdziwe rękodzieło (nie maszynową serię serwetek w markecie) w niskiej cenie, to warto się dowiedzieć, z jakich materiałów jest zrobione i jaka jest jakość tych produktów.

Dużo moich prac wykonuję z głowy, bez gotowych schematów. Dzięki temu moje produkty są jeszcze bardziej indywidualne, oryginalne i niepowtarzalne - po prostu spełniam Wasze marzenia.

Szydełkowanie nie jest jedynym moim hobby. Odkąd pamiętam zawsze bawiłam się w szkołę. Ja byłam nauczycielem. Podczas mojej szkolnej drogi odkryłam, że kocham matematykę. Nadszedł ten dzień, kiedy spełniłam kolejne swoje marzenie. Od września 2018 jestem nauczycielem matematyki w Szkole Podstawowej. Jestem z tego dumna, chociaż łatwo nie jest...

Wydawać by się mogło, że matematyka i szydełkowanie, to dwie zupełnie odrębne dziedziny. A jednak mają wiele wspólnego i to nie tylko liczenie oczek czy rzędów.

Cieszę się, że mogłam pokazać Ci trochę siebie i zapraszam do moich SzydełkowychCUDAsi.

Iwona

4 komentarzy

 1. Witaj Iwono!
  Bardzo ciekawy blog. Na pewno jeszcze nie raz tutaj zajrzę! A teraz po prostu się rozejrzę!
  Pozdrawiam cieplutko!
  Klaudia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj! Cieszę się, że do mnie trafiłaś i mam nadzieję, że mój blog będzie dla Ciebie pełen inspiracji i zachęcam Cię do pozostania ze mną na dłużej :) Mam nadzieję, że do zobaczenia w kolejnych wpisach! Pozdrawiam Cię również gorąco!

   Usuń
 2. Witaj!!! Jesteś pozytywnie zakręconą kobitką, a takie uwielbiam!!! Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Twojego bloga! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj! Dziękuję bardzo! W sieci, jak i w życiu jestem taką radosną, zaplątaną, niepoprawną optymistką :) I mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni :) Dziękuję za odwiedziny i życzenia!

   Usuń

Cieszę się, że tu jesteś! Mam nadzieję, że Ci się podoba ;) Daj znać w komentarzu :) Anonimie, proszę o imię!