4 listopada 2018

Koniczyna - Zabbez Four Leaves Clover Klaus

Znacie to uczucie, kiedy wydaje Wam się, że osiągnęliście pełnię szczęścia, a okazało się, że może być jeszcze lepiej? Ja to znam! Ba! Ostatnie wydarzenia znów spłatały mi niezłego figla.

Koniczyna Klaus

Myślałam, że moje życie powoli zaczyna się układać... Próbowałam przystosować się do nowego etapu, który nadszedł bardzo szybko. Śmiało mogłam stwierdzić, że życie nabrało niezłego pędu, a sprawy zawodowe jak i prywatne powoli zaczynały się układać... Kiedy miałam kilka dni odpoczynku los znów spłatał mi figla, a wtedy pojawił się on - Klaus. Z utęsknieniem czekałam na kolejny, nowy projekt od Zabbez. Tęskniłam za tymi cudnymi kwiatami, a moja Zabbezowa rodzinka chciała mieć kolejnego brata. I wtedy właśnie dostałam propozycję testowania kolejnego schematu - czterolistnej koniczyny. Czułam, że przyniesie mi on szczęście i wszystko się poukłada. Tak też się stało...


Włóczka: Alize Bella
Szydełko: Clover (przypadek? ;)) Soft Touch 2.00
Wzór Zabbez do kupienia na Etsy lub Raverly

Schemat koniczyny Klausa

Kiedy dostałam schemat koniczyny od razu zabrałam się do pracy. W opisie wykonania jest kilka zmian, które mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły. Oprócz tego dokładny i szczegółowy schemat sprawił, że Klausa dziergałam z czystą przyjemnością. Z radością obserwowałam swoje poczynania!

Szczęście

Podobno znalezienie czterolistnej koniczyny wróży szczęście. Kiedy Koniczyna Klaus był już gotowy, zrozumiałam, że


"...Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz.
Marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los..." 
(Pectus-Barcelona)

Około 30 cm Klaus pojawił się dość nieoczekiwanie w trudnym momencie mojego życia, kiedy podejmowałam naprawdę trudne decyzje. Mam nadzieję, że ta koniczynka z koszyka będzie dla mnie szczęśliwa :)


I tak się stało! Nic nie dzieje się bez przyczyny. Byłam na samej górze, później zaczęłam z niej spadać po to, aby teraz znów się wspiąć i mam nadzieję, że tak będzie. Niech Klaus stanie się takim moim szczęściem i początkiem...


Co o Four Leaves Clover Klaus mówi Zabbez - jego Twórca?


Four-leaf clover Klaus is a lucky clover and he likes to share his luck with you. Four-leaf clovers are very rare and whenever you find one, you may make a wish. Klaus has a large basket full of four- leaf clovers and each and every one is tested by him for luck. He tries to plant as many four-leaf clovers outside as he can. Klaus wants you to find one and he wishes you all the luck in the world.

(Czterolistna koniczyna Klaus jest szczęśliwą koniczyną, która lubi dzielić się swoim szczęściem z innymi. Czterolistne koniczyny są rzadko spotykane, ale kiedy znajdziesz jedną, możesz pomyśleć życzenie. Klaus ma duży kosz pełen czterolistnych koniczynek, które najpierw sam sprawdza pod względem przynoszenia innym szczęścia. Próbuje posadzić tak dużo czterolistnych koniczynek ile może. Klaus pragnie, abyś i Ty znalazł jedną i życzy Ci mnóstwo szczęścia.)

Dzielę się moim szczęściem z Wami, więc łapcie i korzystajcie!

16 komentarzy

 1. Super...piekna koniczynka, ja robiłam Doli i lalkę opierajac się na tym wzorze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Jak to mówią podczas tworzenia ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia :)

   Usuń
 2. Iwonki maskotki od Zabbez wychodzą Ci idealne, każda jest piękna i wyjątkowa! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dorotko, dziękuję :) Mam już taki zbiór, że marzy mi się taka mini wystawka w domu, ale to jeszcze troszkę ;)

   Usuń
 3. Jak zwykle piękna :) Trzymam kciuki, żeby wszystko poukładało się po Twojej myśli :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, kochana jesteś :* w końcu musi się ułożyć :)

   Usuń
 4. Śliczny ten Pan Koniczynka. Cudownie Ci wychodzą te maskotki od Zabbez. Wszystko się ułoży. W końcu z taką piękną koniczynka nie ma szans być inaczej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaaa, jest świetny! :) Zabezz to ma pomysły, nie ma co :) Mam nadzieję, że na kolejne testy w Twoim wykonaniu nie będziemy musieli długo czekać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt, jego pomysły i projekty są wyjątkowe, ba! Sama mam pomysł na jeden z jego kwiatków, ale najpierw zaległości :P

   Usuń
 6. Klaus podbił moje serce jest cudowny. Pamietam Twoją Zabezzową rodzinkę, bardzo ją lubiłam i cieszę się że dołączyła do niej nowa maskotka 😀

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :* Ja sama mam jeszcze kilka pomysłów na Zabbezowe lale, niech mi tylko ktoś pożyczy trochę czasu :P

   Usuń
 7. Koniczynka jest prześliczna, na pewno przyniesie Ci dużo szczęścia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Niech nam wszystkim przyniesie szczęście :)

   Usuń

Cieszę się, że tu jesteś! Mam nadzieję, że Ci się podoba ;) Daj znać w komentarzu :) Anonimie, proszę o imię!