9 grudnia 2019

Wyniki konkursu Mikołajkowego

W nawiązaniu do ogłoszonego przeze mnie konkursu sama podjęłam decyzję, do kogo polecą książki Nicki Trench "Ubranka dla dzieci na szydełku".
Kwiatki dla Szczęśliwców <3 td="">

Podglądałam Wasze prace, przeanalizowałam aktywność na blogu i (co najważniejsze) uwielbiam być pomocnikiem Św. Mikołaja

Postanowiłam obdarować trzy osoby, które według mnie najbardziej zasługują na świąteczną niespodziankę :)

Szydełkowa Pasja Kaśki - Ty mnie wspierasz od dawna. Zawsze mogę liczyć na miłe i szczere słowo. Dodatkowo tworzysz przepiękne prace na drutach, a ja nawet nie potrafię zrobić oczek prawych i lewych ;) dlatego zasługujesz na niespodziankę!

Neiti Novelties - Twoje poczucie humoru, optymizm i zamiłowanie do planszówek to coś, za co chciałam Ci podziękować. Twoje komentarze są zawsze pełne wartościowych treści i zachęcają mnie do dalszej dyskusji. A najbardziej bawią mnie Twoje zagadki na blogu w stylu "find mistake" ;) dlatego zasługujesz na niespodziankę!

Karikori - pojawiłaś się nagle i zostałaś. Zupełnie bezinteresownie, jesteś ze mną cały czas, a ja o tym wiem. Zupełnie się nie znamy. Ewentualnie możemy podziwiać swoje dzieła w wirtualnym świecie ;) ale dlatego, że ze mną jesteś mimo wszystko zasługujesz na niespodziankę!

Mam nadzieję, że się cieszycie, bo ja bardzo, że w końcu mogę Wam podziękować :) prześlijcie mi proszę Wasze adresy, żeby Mikołaj zdążył do Was dojechać :)

Reszcie obiecuję, że "Następnym razem" wymyślę coś innego, może inne zadanie, może inną formę. To była moja pierwsza próba organizowania konkursu - pierwsze koty za płoty :D 

A zdjęcie nie jest przypadkowe... Niedługo zobaczycie dlaczego?

2 komentarzy

  1. Bardzo dziękuję za prezent i wszystkie miłe słowa! Zrobiłaś mi wspaniałą niespodziankę <3. Gratuluję Dziewczynom i pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo się cieszę, że udało mi się sprawić Tobie radość :) chociaż tym drobnym gestem mogłam pokazać całemu światu jak bardzo Cię podziwiam :)

      Usuń

Cieszę się, że tu jesteś! Mam nadzieję, że Ci się podoba ;) Daj znać w komentarzu :) Anonimie, proszę o imię!