niedziela, 19 czerwca 2016

# etui

Ubranko na butelkę

"Bardzo chcemy wszystkich prosić, by nam kwiatków nie przynosić. Stąd wiadomość ku publice, chcemy z winem mieć piwnice." - taka wiadomość była na zaproszeniu na wesele od naszych znajomych. Ale czymże byłaby butelka wina bez ozdoby? Powstał zatem taki prezent dla Państwa Młodych. Drodzy Nowożeńcy jeszcze raz sto lat i mnóstwa szczęścia!Włóczka: Everyday Bebe6 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy pomysł na prezent zamiast kwiatów. My na ślub dostaliśmy wino z wygrawerowanymi życzeniami, też była to dla mnie nowość. Takie małe rzeczy potrafią cieszyć, bo wiadomo, że ktoś zrobił to specjalnie dla nas :) Twój pomysł jest bardzo fajny, sama bym chciała dostać takie wino :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prezenty tego typu są o tyle niezwykłe, że pozostają w pamięci na bardzo długo i tak jak piszesz, to są prezenty dedykowane specjalnie dla obdarowanych :) swoją drogą o grawerze na butelce też czytam pierwszy raz i cieszę się, że dowiedziałam się i o takiej możliwości :)

   Usuń
 2. Bardzo fajny pomysł i wykonanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję, zawsze to coś innego :)

   Usuń

Dziękuję za Twoją opinię oraz poświęcony czas i oczywiście zapraszam ponownie :) Anonimowych Czytelników zachęcam do podania chociaż swojego imienia, inicjałów, pseudonimu, żebym chociaż po części wiedziała komu odpowiadam :)

Follow Us @szydelkowecudasie_iwonitki

@szydelkowecudasie_diy