niedziela, 16 kwietnia 2017

# Wielkanoc

Żonkilowa czapeczka na jajka - Daffodil hat by Zabbez

"Wesoły nam dzień dziś nastał"

Życzę Wam, aby Wasze dni były tak wesołe jak dzisiejszy. Niech odpoczynek przy wielkanocnym stole wśród najbliższych przyniesie Wam mnóstwo sił na kolejne nadchodzące dni, a wszystkim Rękodzielnikom mnóstwo weny i wolnego czasu!

Dziękuję również, za wszystkie życzenia płynące od Was! Już od kilku dni widzę mnóstwo ciepłych i pozytywnych słów, za które bardzo i z całego serca Wam dziękuję!

Jakiś czas temu

pytałam Was, co mogłabym wydziergać z neonowej, akrylowej włóczki? Dostałam kilka podpowiedzi, które postanowiłam połączyć w całość. I tak powstało coś kwiatowego i wielkanocnego: Żonkilowe czapeczki na jajka.


Włóczka Bonbon INCE i Yarn Art Baby Color
Szydełko: Knit Pro 3.00
Wzór Zabbez: http://www.zabbez.com/free-crochet-pattern-daffodil-easter-egg-hats/#.WPL_6PmLS1s
Na zdjęciu widać, smutek u jednego jajka (tego bez czapeczki), ale bez obaw, bo kiedy do nas dołączyło, podczas robienia zdjęć, od razu wiedziałam, że także i ono dostanie swoją czapeczkę. Tak też zrobiłam i już cała szóstka jest szczęśliwa i zadowolona :) 

Chciałam jeszcze Wam pokazać coś, co mnie bardzo mile zaskoczyło... 

Mianowicie i u mnie był Zajączek, choć w ogóle się tego nie spodziewałam... Kiedy wśród mnóstwa kopert, jakie do nas nadeszły znalazłam tę, zaadresowaną do mnie i to jeszcze z zagranicy miałam mnóstwo myśli od kogo mogłaby być. Kiedy zobaczyłam, że kartka jest od Sarenki, prowadzącej TEGO BLOGA uśmiech pojawił się na mojej twarzy. Ale to nie wszystko, zobaczcie, co było schowane między stronami:Dziękuję Sarenko! 

za tak cudowny upominek! Najpierw myślałam, żeby zajączka schować do portfela, ale zdecydowałam, że będzie leżał w moim najczęściej używanym pudełku szydełkowym - tu będzie bezpieczniejszy :)

Wesołego Alleluja! 

Uciekam na śniadanko!

4 komentarze:

 1. O widzę ze czapeczki takie jak u mojego Zabbezowego Żonkila tylko w wersji mini , świetna dekoracja :P

  Cieszę się,że karteczka dotarła i sprawiła Ci radość :)

  Wiosenne buziaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak! Zabbez dał nam Wielkanocny prezent w postaci takich czapeczek, więc nie mogłam się im oprzeć :D Idealnie pasują do Twojego żonkila :D A sama kartka i zajączek sprawiły mi naprawdę ogromną radość i zaskoczenie :) Udało Ci się utrzymać tajemnicę ;)

   Usuń

Cieszę się, że tu jesteś! Mam nadzieję, że Ci się podoba ;) Daj znać w komentarzu :) Anonimie, proszę o imię!

Follow Us @szydelkowecudasie_diy

@szydelkowecudasie_diy