Współpraca

Witam i zapraszam do współpracy. 

Oferuję szydełkowe robótki robione na zamówienie (każdego traktuję indywidualnie, dlatego wszelkie szczegóły omawiamy na tle prywatnych wiadomości, a nie na forum). Moje prace wykonuję z nadzwyczajną starannością tylko i wyłącznie z dobrej jakości materiałów. Jeżeli więc szukasz pomysłu na oryginalny, wyjątkowy i jedyny na świecie prezent, upominek albo szydełkowy gadżet do domu, to moje robótki są właśnie dla Ciebie. Możesz zaproponować swój pomysł albo możemy razem coś wymyślić. Chętnie przetestuję również włóczki bądź szydełka, a rzetelną, przemyślaną i prawdziwą opinię oraz opis produktu umieszczę na swoim blogu oraz udostępnię na innych sieciach społecznościowych. 

Oferuję także możliwość przeprowadzenia warsztatów czy szkoleń związanych z rękodziełem. Posiadam umiejętności i wszelkie potrzebne kwalifikacje.

Jeżeli, tak jak ja, tworzysz coś wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju, a podobają Ci się moje prace, to możemy się wymienić. Jestem otwarta na wszelkie propozycje, a kto pyta nie błądzi, także warto pisać, pytać, a zawsze uda nam się dojść do porozumienia.

Chętnie udzielę wywiadu i opowiem Ci o mojej pasji, o sobie... Dlatego jeżeli szukasz ciekawych, niepowtarzalnych osób, z którymi chcesz porozmawiać, chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Oferuję również możliwość współpracy barterowej. 

Zapraszam do kontaktu .


Podrawiam, Iwona Janiak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię oraz poświęcony czas i oczywiście zapraszam ponownie :) Anonimowych Czytelników zachęcam do podania chociaż swojego imienia, inicjałów, pseudonimu, żebym chociaż po części wiedziała komu odpowiadam :)

Follow Us @szydelkowecudasie_iwonitki

@szydelkowecudasie_iwonitki

Kursor stworzono na profilki.pl